Seramik Yüzey


Hem kullanım kolaylığı hem de hijyen açısından tercih edilen, ıslak zeminlerde örneğin evlerimizde ki banyo, tuvalet ve mutfağımızda, havuz kenarları, soyunma odaları, iç ve dış mekan gözetmeksizin hemen her yerde kullanılan seramik yüzeylerde oluşabilecek kazaları kaydırmazlık sistemleri uygulamalarıyla önlüyoruz.
Granit Yüzey


Görsel olarak göze hitap etmesi dolayısıyla genellikle otellerde ve lüks yapılarda kullanılan fakat parlaklığından dolayı hayli kaygan bir yapıya sahip olan Granit yüzeylere uygulanmak için üretilmiş, görünümünü bozmadan kayganlığı ortadan kaldıran ürünlerle emniyetinizi sağlıyoruz.
Mermer Yüzey


Doğal taşlar arasında diğerlerinden yapı ve kullanım olarak ayrışan, özelliği sayesinde sanatsal yapıtlarda kullanılmasının yanı sıra lüks otellerde ve aynı zamanda hamamlarda kullanılan mermer çok kaygan bir yapıya sahiptir. Ev ve işyerlerimizin bu hassas taşına zarar vermeden ve güvenliği ön planda tutarak zeminin kaydırmazlığını sağlıyoruz.
Ahşap Yüzey


İç ve dış mekanların yüzeylerinde, sauna, veranda, güverte, iskele, laminat ve benzeri ahşap zeminlerde yer ile bütünleşik, güçlü bir yapı meydana getirerek kaydırmazlık sağlanır.
Cam Yüzey


İç ve dış mekanlarda bulunan parlak cam yüzeylere çeşitli kaydırmazlık sistemleri uygulanarak oluşabilecek kayma-düşme kazaları önlenebilir.
Epoksi Yüzey


Fabrika veya çalışma temposunun ve iş yükünün ağır olduğu hastane, rehabilitasyon merkezi, huzurevi, kreşler, okullar, spor salonları gibi günlük ayak sayısının çok fazla olduğu Epoksi alanlarda oluşabilecek kayma-düşme kazalarına çözüm sunabilmekteyiz.
Doğal Taş Yüzey


Özellikle bina çevre düzenlemelerinde ve park ve bahçelerde kullanılan, dış mekan olmasından kaynaklanan yağmur, kar ve benzeri yağış durumlarının sonucunda kayganlaşan doğal taş yüzeyler, kullandığımız çeşitli kaydırmazlık çözümleri ile güvenli ortamlar yaratılmaktadır.
Metal Yüzey


Fabrika, imalathane, atölye, tersane gibi metal ağırlıklı yüzeylerle temasın yoğun olduğu iş yerlerinde, makine yağları ve benzeri kaygan zemin oluşturucu kimyasalların ortama saçılmasıyla çeşitli kazalara sebebiyet verme durumlarını, uyguladığımız kaydırmazlık solüsyonlarıyla çözüyoruz.